5. 1. 2020 – Tříkrálová sbírka

V neděli 5. 1. proběhla v našich obcích tradiční obchůzka tří králů. Celkem 9 dětí se převléklo za tři krále a koledovali, aby popřáli obyvatelům obcí štěstí a zdraví. Zároveň děkují všem za dary – sladkosti si děti rozdělily, peníze budou použity na odměny při akcích pro děti a opravu střechy koštického kostela.

22. 2. 2020 – Korálkování

V sobotu 22. února proběhla na OÚ v Košticích výtvarná dílna s podtitulem korálkování. Hanka Hoblíková si připravila spoustu korálků a různé příklady a návody, jak se dají korálkové výrobky vyrobit.. Všem se korálkování moc líbilo a vznikly krásné ozdoby.

8. 3. 2020 – Dětský karneval

V neděli 8. 3. se v koštickém kulturním domě uskutečnil dětský karneval. Pro děti byly připraveny soutěže, písničky, balónky a bohatá tombola. Spolu s dětmi si zatančili i rodiče či prarodiče a všichni si dětský karneval užili.

13. – 14. 6. 2020 – Koštická pouť

Během víkendu 13. a 14. června v Košticích proběhla pouť. Kvůli hygienickým opatřením byl program velmi zredukován, ale i přesto si každý mohl najít to své. Kromě již tradičních kolotočů si do Koštic přijeli zahrát fotbal hráči z Líšťan (v sobotu) a z Křesína (v neděli). Odpoledne byl pro nejmenší přichystán hudební pořad se Sněhurkou a dovádění v pěně, navečer zahrála na venkovní taneční zábavě skupina Taurus. Neděli zpestřilo závodění ke Dni otců a samozřejmě fotbálek.

11. 7. 2020 – Pouť ve Vojničkách

V sobotu 11. 7. proběhla ve Vojničkách tradiční pouť. Tu zahájily děti zvoněním na zvon, poté se uskutečnily soutěže pro malé děti a nakonec si všichni mohli zatančit na písně skupiny Náhoda. Občerstvení tentokrát zajišťovala hospůdka v Želevicích. Pod přístřešky se sešlo dost obyvatel Vojniček i lidí z okolí, zábava se povedla.